Przeglądaj poprzez

Ranking najlepszych kont firmowych

Ranking kont firmowychNa polskim rynku istnieje wiele propozycji rachunków firmowych oferowanych przez znane i renomowane banki. Jak w tym gąszczu informacji wybrać najkorzystniejszą ofertę konta dla firm, kiedy jako przedsiębiorcy powinniśmy główną naszą koncentrację kierować na rozwój działalności firmy? Najlepiej w takim przypadku skorzystać z portali, które profesjonalnie prowadzone dedykowane są odpowiednim tematykom, jak w powyższym przypadku portal KontoFirmowe.pl, skutecznie pomaga w wyborze najlepszego konta firmowego odpowiadającego naszym preferencjom. We wpisach przeznaczonych odpowiednim rachunkom bankowym, podejmujemy się prześwietlenia wszystkich istotnych parametrów kont, które mogą mieć wpływ na obniżenie kosztów działalności, jak również na wygodę obsługi systemów transakcyjnych ich jakość działania oraz obsługę ze strony personelu banków. Na naszym portalu udostępniamy również specjalistyczne narzędzia ułatwiające szybki wybór najlepszego rachunku wg. takich parametrów jak wielkość kosztów użytkowania związanych z realizacją przelewów, prowadzeniem konta jak również ze wskazaniem popularności danych kont firmowych wśród innych przedsiębiorców. Właśnie poniższa porównywarka kont firmowych ułatwia tego typu zadania.

foto:finanse.egospodarka.pl

Google odnalazł nas dla fraz:

 • najlepsze konto firmowe
 • konto firmowe ranking
 • konta firmowe ranking
 • ranking kont firmowych 2013
 • porównanie kont firmowych
Doradca Paweł

Doradca Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 🙂
Doradca Paweł

2 komentarz “Ranking najlepszych kont firmowych”

 1. emill napisał:

  ja założyłem firmowe konto w Idea Banku bo skusił mnie darmowy przez 12 miesięcy debet, no i że przelewy są za darmo – niby podstawa a wiele banków wciąż sobie liczy za dokonanie przelewu

 2. HENIEK napisał:

  NIE POLECAM IDEA BANK BRAK ODDZIAŁÓW DO WPŁAT GOTÓWKI W OLSZTYNIE(JEST JEDEN ODDZIAŁ NIEAKTYWNY) ,DUZE PROWIZJE ZA WPŁATY DO BANKOMATU NIE POLECAM, W WEEKENDY PRZELEWY NIE AKTYWNE!KONTO NIE FIRMOWE ,ALE RACZEJ DLA EMERYTÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *