Przeglądaj poprzez

5 najlepszych kont firmowych – luty 2019

Wybór dobrego konta firmowego w banku nie jest łatwy. Poszczególne banki prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych ofert i przeciętnemu klientowi ciężko samodzielnie przejrzeć je wszystkie. Dlatego w tym miejscu przedstawiam ranking kont firmowych, aktualny na miesiąc luty 2019 roku. Wybrałem 5 ciekawych propozycji, więc każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie. Zapraszam do zapoznania się z zestawieniem.

1. mBiznes konto standard w mBanku. Jest przeznaczone dla tych z was, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, lub też różnego rodzaju fundacje, spółdzielnie i spółki. Dlaczego to konto na pierwszym miejscu? Przez pierwsze dwa lata można skorzystać z promocji, w której prowadzenie konta jest darmowe.

2. iKonto Biznes, Alior Bank. Pakiet bezpłatnych przelewów oraz dostępność premii dla klientów to niewątpliwe atuty.

3. Konto Direct dla firmy, ING. Posiadając je, można mieć możliwość wieloosobowego korzystania z rachunku. Niestety samo konto jest płatne, ale spełniając jeden z kilku warunków, można uniknąć opłaty.

4. BIZnest konto, Nest Bank. Tylko dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, ale za to konto jest bezwarunkowo darmowe, a bank oferuje doradztwo przy funduszach z UE.

5. Konto Firma To Ja, Idea Bank. Możliwość debetu i premie za aktywne korzystanie z konta.

Doradca Paweł

Doradca Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 🙂
Doradca Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *