Przeglądaj poprzez

Konto firmowe Volkswagen Bank

Volkswagen bank direct konto firmoweKonto firmowe Volkswagen Bank o nazwie Plus Konto Biznes to interesująca oferta dla przedsiębiorców, szukających taniego, wręcz darmowego konta do zarządzania finansami w ramach prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jednym z głównych aspektów, które mogą wpłynąć na wybór powyższego konta może być fakt iż przelewy internetowe w ramach tego rachunku są całkowicie darmowe. Za przelew w ramach banku oraz do innych banków jak i do ZUS i US nie zapłacimy ani grosza, bank udostępnia aż 500 darmowych przelewów w miesiącu, a wykonanie takiej ilości transakcji przez średniej wielkości firmę może być nie lada wyzwaniem. VW Bank nie posiada stacjonarnych placówek poza główną siedzibą w Warszawie, jednak nie przeszkadza to w wysokiej dostępności do fachowej pomocy ze strony przedstawicieli banku, ponieważ klienci mogą korzystać z 24 godzinnej pomocy telefonicznej CallCenter. Konto to przeznaczone jest dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy formy prawnej prowadzonej działalności, mogą z niego korzystać również stowarzyszenia, organizacje, fundacje, parafie, spółdzielnie jak i wspólnoty mieszkaniowe. Zakładając Plus Konto Biznes bank oferuje nam praktycznie darmowe konto firmowe, na którym możemy dodatkowo pomnażać środki firmy lokacie lokacie bankowej. Do zabezpieczeń operacji transakcyjnych w ramach rachunku niezbędny jest jedynie elektroniczny token, gwarantujący najwyższe bezpieczeństwo internetowej obsługi konta, gdzie opłata roczna za jego wydanie i korzystanie wynosi 36 zł. Rachunek Plus Konto Biznes oferowany przez Volkswagen Bank to bardzo dobra oferta dla firm, które w ramach swojej działalności zmuszone są do wykonywania dużej ilości przelewów w danym miesiącu oraz przedsiębiorstw szukających taniego konta firmowe, które pozwoli oszczędność kosztów w ramach jego prowadzenia.

Szczegóły oferty rachunku firmowego Volkswagen Bank

[table id=4 /]
* Oprocentowanie lokaty dla firm uzależnione jest od jej okresu trwania oraz wysokości środków finansowych. Lokaty o terminie do 179 dni posiadają stałe oprocentowanie, natomiast lokaty powyżej 180 dni zawierają oprocentowanie zmienne. Minimalna kwota konieczna do uruchomienia lokaty to 5 000 zł.

Doradca Paweł

Doradca Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 🙂
Doradca Paweł

Ostatnie wpisy Doradca Paweł (wszytkie)

Twoja ocena: brak
Ocena: 4.5 - 1 głos

Dodaj opinie

Komentarz “Konto firmowe Volkswagen Bank”

  1. Andrew napisał:

    najgorszy bank. Karta nie dziala za granica – bo jest to Visa ‚Electron’ a nie wypukła karta. W dalszych lokalizacjach 1 na 30 bankomatów działa, tam gdzie Electron Mbanku daje nawet radę. Nie maja innych kart. Bye!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading Facebook Comments ...