Przeglądaj poprzez

Konto firmowe Inteligo

Konto firmowe inteligo

Inteligo to ugruntowana marka wśród rozwiązań bankowych na polskim rynku, która od 2002 roku jest częścią PKO Banku Polskiego. Inteligo posiada szeroką ofertę usług finansowych, w tym  również dedykowane rozwiązania dla przedsiębiorstw, którym jednym ze strategicznych jest konto firmowe. Rachunek ten to godna uwagi propozycja dla przedsiębiorców,  szukających niezawodnego i wszechstronnego konta firmowego o bardzo przystępnych kosztach użytkowania. Rachunki firmowe Inteligo dostępne są dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub tworzących spółki cywilne. Sprawdź poniższe parametry konta Inteligo i przekonaj się o korzyściach płynących z posiadania tegoż rachunku firmowego.

Szczegóły oferty rachunku firmowego Inteligo

[table id=3 /]
* Ustanowienie/zmiana zgody na obciążanie rachunku w ramach polecenia zapłaty jest przyjmowana bezpłatnie. W przypadku chęci odwołania pojedynczej transakcji, obciążającej konto lub wycofania zgody na realizację polecenia zapłaty, każdorazowo nastąpi naliczenie opłaty w wysokości 3 zł.
**Opłata miesięczna za każdą wydaną do rachunku kartę płatniczą wynosi odpowiednio: 0 zł jeżeli suma transakcji bezgotówkowych (wykonanych kartą) rozliczonych w poprzednim okresie miesięcznym przekracza 99,99 zł, 4 zł jeżeli suma transakcji bezgotówkowych (wykonanych kartą) rozliczonych w poprzednim okresie miesięcznym nie przekracza 99,99 zł. Suma transakcji bezgotówkowych liczona jest w następujący sposób, że sumowane są kwoty płatności kartą rozliczone w danym okresie miesięcznym tzn. znajdują się na historii rachunku z danego okresu.
*** Istnieje możliwość korzystania bezpłatnie, bez prowizji z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą dzięki aktywowaniu usługi „Bankomaty bez granic”. Opcja ta jest dostępna dla każdej karty płatniczej i kredytowej Inteligo. Koszt usługi to 4 zł miesięcznie. Inaczej bez aktywacji usługi „Bankomaty bez granic” koszt wypłaty gotówki z bankomatów innych niż PKO BP oraz BZWBK (te są darmowe) wynosi 5 zł.
**** Stałe oprocentowanie w wysokości od 2,65% do 2,85% w skali roku, w zależności od okresu oszczędzania oraz zmienne oprocentowanie w wysokości od 2,85% do 2,95% również w zależności od okresu lokaty.
***** Limit debetowy można otrzymać do kwoty 2 000 zł. Nie ma opłaty za pierwsze przyznanie debetu i za korzystanie z niego przez dwa okresy rozliczeniowe. Po okresie promocyjnym pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 2 PLN za przyznany debet. Oprocentowanie debetu wynosi 19 % w skali roku i jest naliczane tylko od wykorzystanej kwoty debetu za każdy dzień korzystania z niego.
****** Kartę kredytową Inteligo można otrzymać tylko do rachunku osobistego. Minimalny dochód do otrzymania karty to 1 000 zł netto, limit kredytowy do 50 000 zł. Karta kredytowa jest wydawana bezpłatnie i za pierwszy rok jej użytkowania nie pobierana jest opłata. Opłata roczna za korzystanie z karty po upływie tego okresu również może wynosić 0 zł, jeżeli średniomiesięczna wartość operacji z limitu karty wyniesie co najmniej 800 zł. Opłata wyniesie 35 zł jeżeli wartość transakcji będzie mniejsza niż 800 zł i równa co najmniej 500 zł. Opłata może wynieść 50 zł, gdy suma powyższych transakcji nie przekroczy 500 zł.

Doradca Paweł

Doradca Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 🙂
Doradca Paweł

Ostatnie wpisy Doradca Paweł (wszytkie)

Twoja ocena: brak
Ocena: 4.5 - 1 głos

Dodaj opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading Facebook Comments ...